Doradcy Zawodowego

To cykl szkoleń na żywo, które przygotują Ciebie do pracy w roli doradcy zawodowego.

Odbiorcami eCampu są zarówno początkujący doradcy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z szkolnym doradztwem zawodowym oraz doświadczeni specjaliści, którzy podążając za kompetencją przyszłości – chcą uczyć się i doskonalić przez całe życie. Warsztat każdego uczestnika eCampu zostanie wzbogacony o nową wiedzę i umiejętności z zakresu rozmowy kwalifikacyjnej, psychologii pozytywnej, kompetencji i kwalifikacji przyszłości oraz talentów wg Gallupa

Trzecią edycję eCampu poprowadzi trzech doświadczonych doradców zawodowych, którzy na co dzień prowadzą szkolenia, wspierają swoich klientów w realizacji planów zawodowych oraz pracują przy projektach biznesowych, edukacyjnych oraz badawczych. 

eCamp to intensywne 2 tygodnie inspirujących szkoleń. Łączymy się na żywo 01, 07, 09 oraz 13 października o godzinie 20:00. Pomiędzy szkoleniami trwa integracja, wymiana doświadczeń, realizacja ćwiczeń oraz wsparcie merytoryczne – w zamkniętej grupie na Facebooku.

Szkolenie E-Camp Doradcy Zawodowego – to najwspanialsza rzecz jaka mogła mnie spotkać. Spotkania on-line z prowadzącą Anią, która podzieliła się z uczestniczkami szkolenia swoją bardzo wszechstronną wiedzą dotyczącą doradztwa w kilku obszarach m.in. jak prowadzić współcześnie zajęcia z doradztwa (on-line), jakie stosować narzędzie by uatrakcyjnić zajęcia (i tutaj boska Canva!!! – super materiały można tworzyć), wspaniale omówiła rynek pracy (m.in. CV i IPD) i samą pracę doradcy z klientem (uczniem, osoba dorosłą) – po prostu brak mi słów uznania. Ania – prowadząca szkolenie to przemiła, przesympatyczna osóbka z głową świetnych pomysłów i jeszcze chcąca się z innymi tą wiedza dzielić. Jeśli ktoś nie miał tej przyjemności doświadczyć spotkania z Anią to ja bardzo polecam, a wówczas pod szkoleniami na pewno pojawi się nie jedna taka ocena jak moja. Jestem o tym w 100 % przekonana. Aniu jesteś WIELKA!!! Do usłyszenia na kolejnych szkoleniach:)*s.

Mirka Sojka

Uczestniczka 1 edycji

Z ogromną ciekawością rozpoczęłam przygodę w E-Campie Doradcy Zawodowego; świetna atmosfera, dużo pasji, wielke zaangażowanie prowadzącej. Cykl szkoleń zaproponowany przez Anię:

1) gruntuje wiedzę,
2) wskazuje nowe kierunki do rozwoju, 3) pobudza do działania (co w czasie COVID-19 ma szczególne znaczenie!), 4) dostarcza zastrzyk wspaniałej energii i optymizmu. Za wszystko dziękuję. Polecam każdemu przeżycie tej przygody.

Halina Mocek

Uczestniczka 1 edycji

Super, super szkolenie, dużo inspiracji można od Was garściami czerpać wiedzę i pomysły. Jesteście niesamowicie pozytywnymi osobami. E-Camp to najlepsza inwestycja na koniec roku szkolnego. Na E-Camp 3 czakam z niecierpliwością już poleciłam koleżance. To była po prostu rewelacyjna przygoda.

Magda Marzena

Uczestniczka 2 edycji

Nie ma chyba słów, by opisać jak wspaniały jest eCamp Doradcy Zawodowego!! Niesamowita dawka pozytywnej energii, motywacji, pomysłów, inspiracji, warsztatu pracy, a to wszystko w przesympatycznej atmosferze i z profesjonalistami – trenerami!! 🙂 Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na eCamp 2 i się zdecydowałam wziąć w nim udział, naprawdę dziękuję serdecznie i bardzo polecam każdemu 🙂

Małgorzata Rebain

Uczestniczka 2 edycji

Dzięki udziałowi w E-CAMPIE iiI Doradcy Zawodowego otrzymasz:

Dostęp do szkoleń NA ŻYWO

Z

Bieżące wsparcie techniczne

2- miesięczny dostęp do nagrania ze szkoleń

i

Materiały szkoleniowe PDF

Drukowany Certyfikat

Dostęp do Tajnej e-learningowej grupy na Facebooku

j

Artykuły szkoleniowe

Nieocenioną bazę wiedzy

PODCZAS E-CAMPU III DORADCY ZAWODOWEGO WEŹMIESZ UDZIAŁ W

4 szkoleniach, dzięki którym zdobędziesz nowe umiejętności i narzędzia:

Trening rozmowy rekrutacyjnej

Podczas szkolenia dowiesz się:

 • Jak przygotować klienta lub ucznia do rozmowy kwalifikacyjnej?
 • Jak przebiega proces rekrutacji?
 • W jaki sposób przygotować klienta do autoprezentacji?
 • Jakich błędów unikać podczas spotkania o pracę?
 • W jaki sposób trenować z klientem udział w rozmowie kwalifikacyjnej?
 • Jak zachować się w sytuacjach trudnych i kryzysowych oraz jak opanować stres?

Termin szkolenia na żywo: 01.10. 2020 godzina 20:00

Czas trwania szkolenia: 2h + 10 min organizacyjnych

Trener: Ania

Psychologia pozytywna dla doradców zawodowych, czyli jak wspierać w odkryciu drogi do zawodowego i życiowego spełnienia

Podczas szkolenia:

 • Dowiesz się jakie są założenia i narzędzia psychologii pozytywnej, które pomagają:
 • Jak znaleźć cel w życiu, powód istnienia
 • Nazwać czynniki, które sprawiają, że ludzie mają poczucie spełnienia i wiodą
  szczęśliwe życie
 • Poznasz narzędzia:
 • • Model PERMA Martina Seligmana
  • Stan „flow” M. Csikszentmihalyi
  • Ikigai – droga do spełnienia w życiu

Termin szkolenia na żywo: 07.10.2020 godzina 20:00

Czas trwania szkolenia: 1,5h

Trener: Basia

Kompetencje i kwalifikacje przyszłości wobec trendów rynku pracy

Podczas szkolenia dowiesz się:

 • Czy potrzebujemy prognoz dotyczących kompetencji i kwalifikacji?
 • Czy kompetencje i kwalifikacje przyszłości to naukowo uzasadniona projekcja czy „wróżenie z fusów”?
 • W jaki sposób megatrendy zmieniają rynek pracy?
 • Jak wypełnić lukę kompetencyjną na rynku pracy?
 • Jakie rozwiązania są rekomendowane dla rozwoju polskiego systemu umiejętności

Termin szkolenia na żywo: 09.10.2020 godzina 20:00

Czas trwania szkolenia: 1h 

Trener: Sławek

Talenty wg Gallupa dla dzieci w pracy doradcy
zawodowego

Podczas szkolenia:

 • Dowiesz się czym jest talent i jak definiuje go Instytut Gallupa
 • Czym jest mocna strona?
 • Poznasz charakterystykę 10 talentów Gallupa dla dzieci
 • Poznasz sposoby obserwowania talentów
 • Wypracujesz sposób i okazje do ich rozwoju

Termin szkolenia na żywo: 13.10.2020 godzina 20:00

Czas trwania szkolenia: 1,5h

Trener: Basia

E-CAMP III poprowadzi:

anna płoska

Doradca Kariery, HRBP, Coach, Trener oraz Rekruter z doświadczeniem zdobytym w m.in. Agencjach Pracy. Nauczyciel akademicki w Wyższej Szkole Bankowej i w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu oraz Mentor na Uniwersytecie Wrocławskim oraz WSB.  Trener procesu wspomagania oraz specjalista ds. kompetencji kluczowych. Właścicielka Centrum Szkoleń i Promocji Zatrudnienia. Twórca pomysłów i scenariuszy na wartościowe i interaktywne zajęcia z doradztwa zawodwego. Praktyk z pasją i zaangażowaniem do doradztwa zawodowego i procesów rekrutacyjnych – uczestniczka ponad 100 rozmów kwalifikacyjnych jako Kandydat – na potrzeby badawcze do pracy dyplomowej. Jako Rekruter przeprowadziła setki rozmów kwalifikacyjnych, łamiąc schematy standardowego spotkania o pracę. Z wykształcenia specjalista ds. HR i PR.

Dzisiaj z pasją i wielkim zaangażowaniem szkolni doradców zawodowych, przekazując wiedzę dot. rynku pracy, procesów rekrutacyjnych, coachingu w pracy doradcy i szeroko pojętej branży HR.

E-CAMP IIi poprowadzi:

SŁAWOMIR SZYMCZAK 

Doradca zawodowy, menedżer oświaty, regionalny lider ds. Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji; absolwent Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu oraz ICAN Institute, pracował na stanowiskach menadżerskich w organizacjach pozarządowych specjalizujących się w obszarze edukacji; utworzył kilkadziesiąt placówek oświatowych i opiekuńczych; koordynator wielu projektów oświatowych, badawczych oraz z zakresu aktywizacji zawodowej; posiada doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy w obszarze edukacji oraz ocenie i realizacji projektów edukacyjnych i społecznych (także ponadnarodowych); inicjator m.in. adaptacji metody aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych duńskiej Kofoeds Skole na system kursowy; autor ekspertyz w zakresie optymalnych standardów tworzenia i funkcjonowania placówek edukacyjnych.

 

E-CAMP III poprowadzi:

BARBARA HABRYCH

Doradca zawodowy z doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą i studentami. Trenerka biznesu i edukacji, specjalistka HR i rekruterka z wieloletnim doświadczeniem we wspieraniu rozwoju menedżerów dużej organizacji oraz w start-upie rekrutacyjnym. Autorka programów rozwojowych dla pracowników i menedżerów budowanych w oparciu o modele efektywności biznesowej. Współautorka eksperckiego
podręcznika HRM. Zajmowała się projektowaniem i wdrażaniem procesów HR: adaptacja, rozwój i wsparcie dla menadżerów w zakresie zarządzania i relacji w zespole, programy talentowe, sukcesja, mentoring, zarządzanie szkoleniami, dzielenie się wiedzą w organizacji, wspieranie rozwoju kultury organizacyjnej.

Obecnie pracuje jako doradca zawodowy oraz trener i rekruter-freelancer. W ramach własnej działalności gospodarczej współpracuje z biznesem. Prowadzi także szkolenia dla nauczycieli z zakresu tutoringu. Praktykę doradztwa zawodowego opiera o personalizację i budowanie relacji, wykorzystując narzędzia stosowane w tutoringu i coachingu. Wiedzą i doświadczeniem dzieli się w formie artykułów eksperckich publikowanych na platformie na rzecz uczenia się dorosłych EPALE, której jest ambasadorką.
Edukacja
Barbara jest absolwentką Dolnośląskiej Szkoły Wyższej na kierunku pedagogika oraz podyplomowych studiów na kierunku zarządzanie zasobami ludzkimi Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Ukończyła szereg szkoleń train the trainer oraz szkolenie dla trenerów rozwoju kompetencji społecznych. Certyfikowana tutorka i konsultantka DISC D3.
Osobiście
Zapalona amatorka aqua fitness i zielonej herbaty. Entuzjastka lifelong learning – uczenia się przez całe życie. Ulubione miejsce odpoczynku to Półwysep Helski.

E-CAMP  Doradcy Zawodowego kierowany jest do:

 • Szkolnych Doradców Zawodowych
 • Początkujących oraz doświadczonych Doradców Zawodowych
 • Pasjonatów Doradztwa Zawodowego
 • Wychowawców oraz Nauczycieli
 • Pedagogów
 • Edukatorów

Wybierz idealną opcję dla siebie:

 

REJESTRACJA DO E-CAMPU 3 ZOSTANIE ZAMKNIĘTA ZA:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

E-CAMP III Doradcy Zawodowego trwa przez 2 tygodnie i startuje 01.10.2020. 
Śpiesz się z zapisem, ilość uczestników jest ograniczona!
OSTATECZNA Lista uczestników zostaje zamknięta 01.10.2020 o godzinie 17:00.

Zniżki i rabaty!

Wszyscy absolwenci eCampu – mają możliwość otrzymania rabatu, którego wysokość uzależniona jest od udziału w poprzednich edycjach.