LIST MOTYWACYJNY

ZAPISZ SIĘ
N

Po co właściwie tego typu dokument potrzebny jest Pracodawcy? Czy samo CV nie wystarczy?

N

W jaki sposób umotywować mam moją chęć podjęcia zatrudnienia w danej firmie?

N

Powinienem/ powinnam zareklamować swoją kandydaturę, swoje umiejętności czy przekonać pracodawcę, że jestem najlepszym kandydatem na stanowisko o które zabiegam?

N

A może lepiej napisać dlaczego dany Pracodawca jest tym, dla którego chcę pracować?

N

Jak złożyć to w całość, aby nie przereklamować się?

N

Czy List Motywacyjny powinnam/powinienem podpisać?

N

Czy List Motywacyjny trzeba adresować do konkretnego Pracodawcy, czy pisać ogólnie?

N

A co z klauzurą o ochronie danych osobowych? Również musi znaleźć się na LM?

Nie musisz się już na tym głowić! Pomożemy Ci stworzyć przekonujący List Motywacyjny! Wybierz opcję najlepszą dla siebie:

1. Poprawiamy Twój List Motywacyjny.

Przesyłasz nam dokument, który udało Ci się do tej pory stworzyć, my analizujemy, poprawiamy i edytujemy je pod kątem konkretnego pracodawcy. Odsyłamy Ci gotowy LM na podstawie stworzonych przez Ciebie danych.

2. List Motywacyjny od zera.

Badamy Twoje kompetencje, motywacje itp., Ty przekazujesz nam informacje dot. Oferty pracy/ Pracodawcy, do którego chcesz aplikować, a my stworzymy dla Ciebie gotowy dokument. Jeżeli zechcesz- opracujemy dla Ciebie 2-3 wzory Listów Motywacyjnych na podstawie Twoich i Pracodawcy danych. Sam zdecydujesz, który list najbardziej pasuje do Ciebie!

Dokumenty Aplikacyjne to nasza ogromna pasja. Z wielką radością pomagamy w stworzeniu wartościowych treści. Nie stosujemy gotowych szablonów, ponieważ nie chcemy aby Twoja aplikacja zgubiła się wśród setek innych! Każdy profil zawodowy jest inny.

Nie zwlekaj dłużej z stworzeniem bezbłędnych dokumentów aplikacyjnych, bo ktoś inny Cię uprzedzi! Zapraszamy do zapoznania się z CENNIKIEM oraz do kontaktu.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszym szkoleniem – skontaktuj się, zapytaj o cenę i najbliższy termin