ZDALNY ZLOT PONADCZASOWYCH DORADCÓW ZAWODOWYCH

Miejsce spotkań, integracji i inspiracji dla Ponadczasowych Doradców Zawodowych. Zawsze bezpłatnie i inspirująco!

Temat spotkania: "Praca z wartościami i motywacją w procesie doradczym"

W trakcie XVII Zdalnego Zlotu Ponadczasowych Doradców Zawodowych  dowiedzieliśmy się m.in.:

  •  Czym są, skąd się biorą, co wspierają wartości życiowe i zawodowe,
  •  Jak możemy korzystać z narzędzia „Krzywa zmiany”,
  •  Jak pracować z wartościami w warunkach ograniczonego czasu i wtedy gdy mamy go wystarczająco – przykłady ćwiczeń do pracy z wartościami (w wersji indywidualnej i grupowej).
Nasza ekspertka w 17 Zdalnego Zlotu – Patrycja Załuska wprowadziła nas do tematu wartości. Wyjaśniła istotę i znaczenie pracy z wartościami przy użyciu metafory góry lodowej. Zagłębiając temat opowiadzaiała nam również dlaczego tak powszechnie stosuje się metaforę góry lodowej oraz przedstawiła kilka ćwiczeń i metod do pracy z wartościami. Podczas 1,5-godzinnego Zlotu przeszliśmy przez proces pracy na wartościach: od wprowadzenia, wyjaśnienia znaczenia, metod, po podsumowanie z pytaniami na zakończenie pracy z wartościami. Bardzo pomocne!
Dwie najbardziej aktywne Uczestniczki Zlotu otrzymały książkę „re:Start Kariery – Zbuduj swoją przewagę na rynku pracy” autorstwa Patrycji Załuskiej.

Gość Specjalny:

Patrycja Załuska

Zapraszamy do zamkniętej grupy na Facebooku

Zlot Ponadczasowych Doradców Zawodowych

Aby więcej dowiedzieć się o naszej Ekspertce z 17 Zdalnego Zlotu Ponadczasowych Doradców Zawodowych – odsyłamy na jej stronę internetową: