CURRICUlLUM VITAE

czyli dokument powszechnie znany jako CV, nierzadko staje się dużym problemem gdy wchodzisz w proces rekrutacji. Głowisz się nad jego treścią, szablonem, wzorem i wyglądem.
ZAPISZ SIĘ
N

Myślisz – w jaki sposób napisać o sobie z jak najlepszej strony, ale żeby Pracodawca nie pomyślał, że się przechwalam?

N

Jak wyróżnić się na tle innych kandydatów? A może lepiej się nie wyróżniać, tylko skupić się na moim doświadczeniu?

N

Nie mam dobrego zdjęcia do CV. Czy takie z wakacji będzie odpowiednie?

N

Czy mam wymieniać wszystkie swoje ukończone szkoły i kursy? A czy pisać o studiach, które przerwałem/am?

N

A co w urlopem macierzyńskim i wychowawczym? Czy CV to dobre miejsce aby zaznaczać, że miałam przerwę w pracy na wychowywanie dziecka?

N

Mój angielski jest ponad podstawowy, a Pracodawca wymaga poziomu komunikatywnego – czy zaszkodzi jak trochę podniosę swój poziom znajomości języka w CV?

Wszystkie te i inne zagadnienia nie muszą być dla Ciebie problemem! Centrum Szkoleń i Promocji Zatrudnienia z przyjemnością zajmie się Twoim CV. Zobacz jakie możliwości masz do wyboru:

1. Telefoniczne konsultacje dotyczącego Twojego CV.

Podczas godzinnej rozmowy telefonicznej przekazujemy Ci informacje zwrotne co należałoby zmienić w Twoim życiorysie. My analizujemy – Ty notujesz i sam poprawiasz swoje CV. Dlaczego taka forma? Bo uczysz się pisać swoje CV i znasz jego treść. Pracodawca podczas rozmowy rekrutacyjnej potrafi szybko zweryfikować czy znasz swój dokument.

2. Kompletna analiza Twojego CV.

Ty przesyłasz dokument- my w ciągu 24h odsyłamy Ci informacje zwrotne. Sam modyfikujesz swoje CV na podstawie naszych wskazówek, a później my je sprawdzamy.

3. Tworzymy Twoje CV na nowo.

Ty przesyłasz nam swój stary życiorys, a my stworzymy z niego zupełnie nowe, świeże Curriculum Vitae. Dostosujemy wzór i wygląd do Twojego profilu zawodowego.

4. CV od zera.

Zbieramy wszystkie informacje dot. Twojego doświadczenia, wykształcenia, umiejętności itp. Oraz tworzymy od podstaw wartościowe CV, które stanowić będzie Twoją wizytówkę w procesie rekrutacyjnym.

Jaki jest koszt takich usług? Zapoznaj się z CENNIKIEM lub napisz do nas – każda potrzeba samorozwoju jest inna!

Jeżeli jesteś zainteresowany naszym szkoleniem – skontaktuj się, zapytaj o cenę i najbliższy termin