SZKOLENIA OTWARTE

Szkolenia otwarte organizowane przez CSIPZ są dla osób, które chcą zainwestować w swój rozwój. Program szkoleń dotyczy głównie procesu rekrutacji, umiejętności pisania wartościowego CV czy technik skutecznego szukania pracy.
ZAPISZ SIĘ
h

„ABC.. CV”

Podczas szkolenia dowiesz się jak stworzyć wartościowy życiorys. Stanowił on będzie nie tylko Twoją wizytówkę, ale również stanie się Twoim biletem w drodze do wymarzonej pracy. Podczas ćwiczeń i keysów poznasz wszystkie zasady istotne przy tworzeniu CV oraz zapoznasz się z najczęstszymi błędami, które dyskwalifikują kandydata.

„Spowiedź Rekrutera”

Ja jestem doświadczonym Rekruterm, który przeprowadza około 1100 spotkań rekrutacyjnych rocznie – Ty jesteś Kandydatem, który w swoim życiu był na kilku lub kilkunastu takich spotkaniach. Podczas szkolenia dowiesz się wszystkiego na temat efektywnej rozmowy rekrutacyjnej. Po tym szkoleniu, stresująca dotąd rozmowa z potencjalnym pracodawcą stanie się dla Ciebie spotkaniem biznesowym.

„Szukam pracy- techniki i metody XXI wieku”

Jeżeli utkwiłeś na jednym stanowisku pracy przez wiele lat i nie znasz obecnych metod poszukiwania pracy lub wyczerpałeś swoje możliwości w dotarciu do wymarzonego pracodawcy – to szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

„List Motywacyjny – Lubię to!”

Tworzenie listu motywacyjnego stanowi największe wyzwanie dla większości kandydatów. Dlaczego? Ponieważ ciężko Ci jest obiektywnie umotywować swoją kandydaturę na dane stanowisko. W trakcie tego szkolenia dowiesz się jakimi argumentami przekonać do siebie potencjalnego pracodawcę. Podczas warsztatów odkryjesz swoje największe atuty, które z łatwością zaprezentujesz pracodawcy.

„Proces Rekrutacji, a dla mnie Rejestracji”

Szkolenie ma na celu przeprowadzenie Cię przez cały proces Rejestracji u wymarzonego pracodawcy. Inni „się rekrutują” – Ty rejestrujesz! Kompleksowo zdobędziesz wiedzę z umiejętności pisania wartościowego CV, kolejno dowiesz się jak zostać zaproszonym na spotkanie kwalifikacyjne, będziesz potrafił merytorycznie przygotować się do rozmowy i w efekcie nauczysz się negocjować wysokość swojego wynagrodzenia.

Profesjonalna rekrutacja i selekcja pracowników

Szkolenie skierowane do osób, które zajmują się lub będą zajmować się procesem rekrutacji. Podczas szkolenia dowiesz się jak przebiega cały proces rekrutacyjny: przygotowanie, tworzenie profilów stanowisk i idealnych kandydatów, wybór kanałów przeprowadzenia selekcji, analiza aplikacji oraz rozmowy kwalifikacyjne.

AKTUALNE SZKOLENIA

Szkolenie JUMP! Jak Uaktualnić Miejsce Pracy

Szkolenie JUMP! Jak Uaktualnić Miejsce Pracy

JUMP! Jak Uaktualnić Miejsce Pracy. Szkolenie kierowane jest wyłącznie do osób, które CHCĄ ZMIENIĆ miejsce zatrudnienia w 2018 roku. W szczególności zapraszamy osoby, które: ✅ Poszukują wartościowych, sprawdzonych pracodawców ✅ Chcących zmienić pracę, natomiast wahają...

Szkolenie Spowiedź Rekrutera – Wrocław

Szkolenie Spowiedź Rekrutera – Wrocław

Zero slajdów, żadnych prezentacji - wyłącznie praktyczne pytania i odpowiedzi! Tak wygląda szkolenie "SPOWIEDŹ REKRUTERA". W roli główniej Ty i Rekruter! Czy podczas szukania pracy zastanawiałeś się nad tym jak istotna jest Rozmowa Rekrutacyjna? Lub co wpływa na jej...

Interaktywny Warsztat ABC…CV – Wrocław

Interaktywny Warsztat ABC…CV – Wrocław

Nie korzystaj z szablonów, nie zlecaj nikomu napisania życiorysu - sam stwórz swoje wartościowe CV podczas INTERAKTYWNYCH WARSZTATÓW! To Twój najważniejszy dokument w drodze do wymarzonej pracy! Curriculum Vitae - czyli dokument powszechnie znany jako CV, nierzadko...

Jeżeli jesteś zainteresowany naszym szkoleniem – skontaktuj się, zapytaj o cenę i najbliższy termin