SZKOLENIA OTWARTE

Szkolenia otwarte organizowane przez CSIPZ są dla osób, które chcą zainwestować w swój rozwój. Program szkoleń dotyczy głównie procesu rekrutacji, umiejętności pisania wartościowego CV czy technik skutecznego szukania pracy.
ZAPISZ SIĘ
h

„ABC.. CV”

Podczas szkolenia dowiesz się jak stworzyć wartościowy życiorys. Stanowił on będzie nie tylko Twoją wizytówkę, ale również stanie się Twoim biletem w drodze do wymarzonej pracy. Podczas ćwiczeń i keysów poznasz wszystkie zasady istotne przy tworzeniu CV oraz zapoznasz się z najczęstszymi błędami, które dyskwalifikują kandydata.

„Spowiedź Rekrutera”

Ja jestem doświadczonym Rekruterm, który przeprowadza około 1100 spotkań rekrutacyjnych rocznie – Ty jesteś Kandydatem, który w swoim życiu był na kilku lub kilkunastu takich spotkaniach. Podczas szkolenia dowiesz się wszystkiego na temat efektywnej rozmowy rekrutacyjnej. Po tym szkoleniu, stresująca dotąd rozmowa z potencjalnym pracodawcą stanie się dla Ciebie spotkaniem biznesowym.

„Szukam pracy- techniki i metody XXI wieku”

Jeżeli utkwiłeś na jednym stanowisku pracy przez wiele lat i nie znasz obecnych metod poszukiwania pracy lub wyczerpałeś swoje możliwości w dotarciu do wymarzonego pracodawcy – to szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

„List Motywacyjny – Lubię to!”

Tworzenie listu motywacyjnego stanowi największe wyzwanie dla większości kandydatów. Dlaczego? Ponieważ ciężko Ci jest obiektywnie umotywować swoją kandydaturę na dane stanowisko. W trakcie tego szkolenia dowiesz się jakimi argumentami przekonać do siebie potencjalnego pracodawcę. Podczas warsztatów odkryjesz swoje największe atuty, które z łatwością zaprezentujesz pracodawcy.

„Proces Rekrutacji, a dla mnie Rejestracji”

Szkolenie ma na celu przeprowadzenie Cię przez cały proces Rejestracji u wymarzonego pracodawcy. Inni „się rekrutują” – Ty rejestrujesz! Kompleksowo zdobędziesz wiedzę z umiejętności pisania wartościowego CV, kolejno dowiesz się jak zostać zaproszonym na spotkanie kwalifikacyjne, będziesz potrafił merytorycznie przygotować się do rozmowy i w efekcie nauczysz się negocjować wysokość swojego wynagrodzenia.

Profesjonalna rekrutacja i selekcja pracowników

Szkolenie skierowane do osób, które zajmują się lub będą zajmować się procesem rekrutacji. Podczas szkolenia dowiesz się jak przebiega cały proces rekrutacyjny: przygotowanie, tworzenie profilów stanowisk i idealnych kandydatów, wybór kanałów przeprowadzenia selekcji, analiza aplikacji oraz rozmowy kwalifikacyjne.

AKTUALNE SZKOLENIA

Jak POTRÓJNA zasada PARETO wpływa na pracę doradcy zawodowego?

Jak POTRÓJNA zasada PARETO wpływa na pracę doradcy zawodowego?

Ponadczasowi Doradcy! Już za kilka dni odbędzie się 7 zdalny Zlot Ponadczasowych Doradców Zawodowych. Tym razem, na wieczorne spotkanie online zaprosiliśmy eksperta od EGO, który przekaże Wam wiedzę na temat tego ,,Jak potrójna zasada Pareto wpływa na pracę doradcy...

10 NAJGORSZYCH BŁĘDÓW W PROCESIE REKRUTCAJI – OTK 2020

10 NAJGORSZYCH BŁĘDÓW W PROCESIE REKRUTCAJI – OTK 2020

  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych bezbłędnym przygotowaniem się do procesu rekrutacji - do udziału w 45-minutowej lekcji "10 najgorszych błędów w procesie rekrutacji - jaki ich nie popełniać?", w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 2020. „DoradzaMy –...

Jeżeli jesteś zainteresowany naszym szkoleniem – skontaktuj się, zapytaj o cenę i najbliższy termin