Ponadczasowi Doradcy!
Centrum Szkoleń i Promocji Zatrudnienia organizuje dla  Was kolejny inspirujący 6 Zdalny Zlot Ponadczasowych Doradców Zawodowych
Temat spotkania brzmi:
„Być jak Sherlock Holmes – czyli doradca zawodowy na tropie informacji”

Zapraszamy Cię na bezpłatne, półtoragodzinne spotkanie online, podczas którego dowiesz się:

  • Jak poszukiwać informacji i być z nimi na bieżąco?
  • Jak gromadzić i przechowywać wiedzę?
  • BHP doradcy, czyli jak rozwijać się z głową?
Nauczymy się jak tropić, wyszukiwać i selekcjonować informacje w kierunku doskonalenia zawodowego doradcy. 6 zdalny zlot odbędzie się z udziałem dwóch ekspertek:
 𝗔𝗴𝗻𝗶𝗲𝘀𝘇𝗸𝗮 𝗗𝗼𝗯𝗯𝗲𝗸-𝗦𝘇𝘂𝘁𝗮 – Jestem psychologiem i doradcą edukacyjno – zawodowym. Posiadam wieloletnie doświadczenie w branży doradczej. Pasjonuje mnie praca z drugim człowiekiem, a moją misją jest motywowanie innych do osiągania celów życiowych i zawodowych. Zależy mi na tym, aby zawód doradcy był kojarzony z profesjonalizmem, dlatego od lat wspieram doradców szkolnych i zawodowych organizując liczne spotkania rozwojowe. Współtworzę grupę Kreatywnych Doradców Kariery, która ma na celu dostarczać pomysłów i inspiracji. Prywatnie chętnie spędzam czas w teatrze, na koncertach ulubionych zespołów oraz w otoczeniu natury.
𝗔𝗴𝗮𝘁𝗮 𝗞𝗼𝘄𝗮𝗹𝗶𝗸-𝗭𝘆𝗱𝗲𝗸 – Jestem pedagogiem, doradcą edukacyjno – zawodowym, tutorem, trenerem myślenia wizualnego i efektywności osobistej. Od wielu lat prowadzę warsztaty oraz spotkania indywidualne dla młodzieży w zakresie doradztwa kariery i rozwoju osobistego. Prowadzę również szkolenia dla nauczycieli i specjalistów. Jako wielka entuzjastka i praktyk myślenia wizualnego uczę innych w jaki sposób przy jego pomocy wzmacniać skuteczność przekazu oraz procesy pamięciowe. Od zawsze fascynowała mnie praca z ludźmi oraz rysowanie, dlatego ogromną radość sprawia mi fakt, że mogę łączyć oba obszary zawodowo. Na portalu Facebook współtworzę grupę Kreatywni Doradcy Kariery oraz prowadzę stronę Inspiratornia – Kleczkorysy. Pasjonują mnie podróże, literatura faktu oraz taniec.
ℹ Uwaga!
Udział w spotkaniu jest bezpłatny!
Spotkanie online odbędzie się na platformie Clickmeeting: https://csipz.clickmeeting.com/6zlot/register 👈 ZAREJESTRUJ SIĘ!
Zapraszamy wszystkich Doradców!