Curriculum Vitae – czyli dokument powszechnie znany jako CV, nierzadko staje się dużym problemem gdy wchodzisz w proces rekrutacji. Głowisz się nad jego treścią, szablonem, wzorem i wyglądem.

Myślisz:
– w jaki sposób napisać o sobie z jak najlepszej strony, ale żeby Pracodawca nie pomyślał, że się przechwalam?
– Jak wyróżnić się na tle innych kandydatów? A może lepiej się nie wyróżniać, tylko skupić się na moim doświadczeniu?
– Nie mam dobrego zdjęcia do CV. Czy takie z wakacji będzie odpowiednie?
– Czy mam wymieniać wszystkie swoje ukończone szkoły i kursy? A czy pisać o studiach, które przerwałem/am?
– Warto pisać o swoich zainteresowaniach? Czy ktoś to w ogóle czyta?
– A co z urlopem macierzyńskim i wychowawczym? Czy CV to dobre miejsce aby zaznaczać, że miałam przerwę w pracy na wychowywanie dziecka?
– Mój angielski jest ponad podstawowy, a Pracodawca wymaga poziomu komunikatywnego – czy zaszkodzi jak trochę podniosę swój poziom znajomości języka w CV?

Wszystkie te i inne zagadnienia nie muszą być dla Ciebie problemem! Centrum Szkoleń i Promocji Zatrudnienia z przyjemnością zaprasza Cię na BEZPŁATNE warsztaty „ABC…CV”!!!

WARSZTAT ODBĘDZIE SIĘ DNIA: 17.06.2017 W SOBOTĘ

W GODZINACH: 11:00 – 13:00

A po warsztatach:

13:00 – 17:00 Odbędzie się SZKOLENIE „Tajniki Rozmowy Rekrutacyjnej – SPOWIEDŹ REKRUTERA” podczas którego dowiesz się wszystkiego o Rozmowie Kwalifikacyjnej od strony Pracodawcy. Padną odpowiedzi na wszystkie pytania Kandydatów, zanotuj swoje zagadnienia do Rekrutera! Jeżeli przygotowujesz się do procesu rekrutacyjnego – nie może zabraknąć Cię na tym Szkoleniu. Na szkolenie zapisać możesz się tutaj:

https://tajnikirekrutacji.evenea.pl/
(Bilety na szkolenie możesz nabyć również od razu po bezpłatnym wartszacie)

UWAGA: Koniecznie przynieś swoje CV!

Przyjdź punktualnie, ponieważ podczas warsztatu będzie przekazana bardzo duża ilość ważnych informacji dot. Twojego CV!

Bezpłatny WARSZTAT poprowadzi:
Anna Płoska – Doświadczony specjalista ds. Rekrutacji. Trener, wykładowca, Coach w trakcie akredytacji. Absolwentka wielu kursów z zakresu umiejętności osobistych oraz narzędzi rekrutacyjnych. Z wykształcenia Specjalista ds. HR oraz PR. Od 2 lat prezentuje swoje autorskie programy skierowane do osób bezrobotnych lub chcących zmienić zawód. Wspiera, motywuje, opracowuje ścieżkę rozwoju zawodowego. Aktywnie współpracuje z Agencjami pracy oraz Urzędami Pracy. Zajmuje się aktywizacją osób długotrwale bezrobotnych i wykluczonych zawodowo. Aktualnie prowadzi rekrutację do projektów unijnych oraz pomaga pisać wnioski o dotację. Właściciel Centrum Szkoleń i Promocji Zatrudnienia. Praktyk z pasją i ogromnym zaangażowaniem.

Miejsce szkolenia: CENTRUM SPORTU I REKREACJI W JELCZU- LASKOWICACH przy ulicy Oławskiej 46 (20 km od Wrocławia)

Pytania proszę kierować:
Telefonicznie: 533 – 632 – 233.
Mailowo: szkolenia@csipz.pl

ZAPRASZAMY!!!
Centrum Szkoleń i Promocji Zatrudnienia
www.csipz.pl
Facebook.com/csipz