Nie korzystaj z szablonów, nie zlecaj nikomu napisania życiorysu – sam stwórz swoje wartościowe CV podczas INTERAKTYWNYCH WARSZTATÓW!

To Twój najważniejszy dokument w drodze do wymarzonej pracy!

Curriculum Vitae – czyli dokument powszechnie znany jako CV, nierzadko staje się dużym problemem gdy wchodzisz w proces rekrutacji. Głowisz się nad jego treścią, szablonem, wzorem i wyglądem.

  • Myślisz – w jaki sposób napisać o sobie z jak najlepszej strony, ale żeby Pracodawca nie pomyślał, że się przechwalam?

  • Jak wyróżnić się na tle innych kandydatów? A może lepiej się nie wyróżniać, tylko skupić się na moim doświadczeniu?

  • Nie mam dobrego zdjęcia do CV. Czy takie z wakacji będzie odpowiednie?

  • Czy mam wymieniać wszystkie swoje ukończone szkoły i kursy? A czy pisać o studiach, które przerwałem/am?

  • Warto pisać o swoich zainteresowaniach? Czy ktoś to w ogóle czyta?

  • A co w urlopem macierzyńskim i wychowawczym? Czy CV to dobre miejsce aby zaznaczać, że miałam przerwę w pracy na wychowywanie dziecka?

  • Mój angielski jest ponad podstawowy, a Pracodawca wymaga poziomu komunikatywnego – czy zaszkodzi jak trochę podniosę swój poziom znajomości języka w CV?

Wszystkie te i inne zagadnienia nie muszą być dla Ciebie problemem! Centrum Szkoleń i Promocji Zatrudnienia z przyjemnością zaprasza Cię na Interaktywne Warsztaty „ABC…CV”!!!

WARSZTAT ODBĘDZIE SIĘ DNIA : 09.09.2017 W SOBOTĘ W GODZINACH: 09:00 – 12:00

A po warsztatach: 12:30 – 17:00 Odbędzie się SZKOLENIE „Tajniki Rozmowy Rekrutacyjnej – SPOWIEDŹ REKRUTERA” podczas którego dowiesz się wszystkiego o Rozmowie Kwalifikacyjnej od strony Pracodawcy.

Padną odpowiedzi na wszystkie pytania Kandydatów, zanotuj swoje zagadnienia do Rekrutera! Jeżeli przygotowujesz się do procesu rekrutacyjnego – nie może zabraknąć Cię na tym Szkoleniu.
Na szkolenie zapisać możesz się tutaj:

https://spowiedzrekrutera.evenea.pl/

UWAGA: Koniecznie przynieś swoje CV!

 

Przyjdź punktualnie, ponieważ podczas warsztatu będzie przekazana bardzo duża ilość ważnych informacji dot. Twojego CV!

WARSZTAT poprowadzi:

Anna Płoska – Dyrektor zarządzający CSIPZ, trener, wykładowca, coach. 

Specjalista ds. Rekrutacji z doświadczeniem zdobytym w m.in. Agencjach Pracy. Praktyk z pasją i zaangażowaniem do procesów rekrutacyjnych – uczestniczka ponad 100 rozmów kwalifikacyjnych jako Kandydat – na potrzeby badawcze do pracy dyplomowej. Jako Rekruter przeprowadziła setki rozmów kwalifikacyjnych, łamiąc schematy standardowego spotkania o pracę. Organizator Assessment Center, aktywizator zawodowy, coach kariery. Z wykształcenia specjalista ds. HR i PR.

Pytania proszę kierować:

Telefonicznie: 533 – 632 – 233. Mailowo: szkolenia@csipz.p

ZAPRASZAMY!!! Centrum Szkoleń i Promocji Zatrudnienia www.csipz.pl Znajdź nas na Facebooku!