Jeśli jesteś osobą, która rozpoczyna swoją przygodę ze szkoleniami online, prowadzi już zajęcia online, ale pragnie doszlifować swoją autoprezentację lub po prostu chce pracować nad swoim stresem przed kamerą to Centrum Szkoleń i Promocji Zatrudnienia zaprasza Cię do wzięcia udziału w szkoleniu: ,,JAK ZAPRZYJAŹNIĆ SIĘ Z KAMERĄ I POLUBIĆ WYSTĄPIENIA ORAZ PREZENTACJE ONLINE?”

Na szkoleniu dowiesz się przede wszystkim jak najlepiej prezentować się przed kamerą, w jaki sposób przygotować skuteczny plan wystąpienia, jakie narzędzia są Ci do tego potrzebne oraz co robić gdy dopadnie Cię trema?

SZKOLENIE KIERUJEMY DO:

  • Nauczycieli
  • Doradców szkolnych i zawodowych
  • Trenerów, Mentorów i Coachów
  • Psychologów, Pedagogów, Edukatorów
  • osób zainteresowanych wystąpieniami online oraz tych, które chcą pracować nad (auto)prezentacją przed kamerą

Prowadząca Anna Płoska – trenerka prowadząca szkolenie, na własnych przykładach pokaże Ci jakie błędy popełniała prowadząc szkolenia online oraz jak na podstawie tych błędów wypracowała własną metodologię zajęć online.

CZAS TRWANIA SZKOLENIA ONLINE: 2h (5 minut przerwy po godzinie)

TERMIN SZKOLENIA: 23.11.2020 (poniedziałek)

GODZINA: 20:00

PLATFORMA: CLICKMEETING – uczestnicy w dniu szkolenia, tj. 23.11.2020 do godziny 15:00 otrzymają mailowo link z dostępem do szkolenia. Ponownie link zostanie wysłany godzinę przed rozpoczynającym się szkoleniem.

Zapraszamy serdecznie!

 

  • SZKOLENIE: ZACZYNAM PRACĘ W ROLI DORADCY ZAWODOWEGO

    45,00