Bezpłatne 3-dniowe wyzwanie:

Myślenie wizualne w pracy Doradcy Zawodowego ⭐⭐⭐

poziom średnio zaawansowany.

Do udziału w wyzwaniu zapraszamy wszystkich zainteresowanych Doradców Zawodowych, który mają dostęp do Facebooka. Wspólnie będziemy uczyć się jak wykorzystać sketchnoting w codziennej pracy doradcy zarówno w szkole oraz w prywatnym gabinecie.

Terminy spotkań online:

Dzień 1: 24.08.20 godzina 21:00
Dzień 2: 25.07.20 godzina 21:00
Dzień 3: 26.08.20 godzina 21:00 – NIESPODZIANKA! 🎁

Podczas ostatniej edycji szkolenia zdobywać poziom średnio zaawansowany  w Myśleniu wizualnym, a pomoże nam w tym 𝗔𝗻𝗻𝗮 𝗡𝘆𝗹𝗲𝗰 – profesjonalny praktyk sketchnotingu i utalentowany nauczyciel.

Ania od 20 lat pracuje w Zespole Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Chodzieży jako nauczyciel przedmiotów zawodowych – ekonomicznych. Ponadto organizuje praktyki i egzaminy zawodowe w technikum, nadzoruje praktyczną naukę zawodu w branżowej szkole oraz odpowiada za promocję zawodów szkolnictwa branżowego (m.in. organizacja targów edukacyjnych, „Nocy Zawodowców”, spotkań z uczniami szkół podstawowych).

Koniecznie trzeba wspomnieć o szkolnym fanpage Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Chodzieży, który jest pięknie ozdobiony Ani grafikami!
A po pracy?!
Ania jest pasjonatką myślenia wizualnego, które od trzech lat jest nieodłącznym elementem jej życia prywatnego i zawodowego, nasza rysunkowa ekspertka jest też pasjonatką krótkich form literackich (aforyzmy, cytaty, tzw. złote myśli), a z jej kreatywnych pasji powstał fanpage Rysowane Cytaty.

Anna Nylec będzie naszym mentorem i nauczycielem sketchnotingu na zakończenie wyzwania, czyli 26.08.20. Podczas szkolenia nasza trenerka pokaże nam jak pięknie pisać nazwy zawodów oraz ich atrybuty, a także wspomni o swoich początkach. Opowiem nam o tym od kogo i jak uczy się rysować.

To będzie prawdziwa inspirująca gratka dla wszystkich belfrów zauroczonych Myśleniem Wizualnym!

Wyzwanie odbędzie się w wydarzeniu na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/618416932392985