Uwaga Doradcy!

Mamy dla Was ważne ogłoszenie !

Startujemy z E-camp III!

Odbiorcami eCampu są zarówno początkujący doradcy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z szkolnym doradztwem zawodowym oraz doświadczeni specjaliści, którzy podążając za kompetencją przyszłości – chcą uczyć się i doskonalić przez całe życie. Warsztat każdego uczestnika eCampu zostanie wzbogacony o nową wiedzę i umiejętności z zakresu rozmowy kwalifikacyjnej, psychologii pozytywnej, kompetencji i kwalifikacji przyszłości oraz talentów wg Gallupa.

Trzecią edycję eCampu poprowadzi trzech doświadczonych doradców zawodowych, którzy na co dzień prowadzą szkolenia, wspierają swoich klientów w realizacji planów zawodowych oraz pracują przy projektach biznesowych, edukacyjnych oraz badawczych.

1.Anna Płoska – Doradca Kariery, HRBP, Coach, Trener oraz Rekruter z doświadczeniem zdobytym w m.in. Agencjach Pracy. Nauczyciel akademicki w Wyższej Szkole Bankowej i w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu oraz Mentor na Uniwersytecie Wrocławskim oraz WSB. Twórca pomysłów i scenariuszy na wartościowe i interaktywne zajęcia z doradztwa zawodowego.

2. Sławomir Szymczak – Doradca zawodowy, menedżer oświaty, regionalny lider ds. Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji; absolwent Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu oraz ICAN Institute, pracował na stanowiskach menadżerskich w organizacjach pozarządowych specjalizujących się w obszarze edukacji

3. Barbara Habrych – Doradca zawodowy z doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą i studentami. Trenerka biznesu i edukacji, specjalistka HR i rekruterka z wieloletnim doświadczeniem we wspieraniu rozwoju menedżerów dużej organizacji oraz w start-upie rekrutacyjnym. Autorka programów rozwojowych dla pracowników i menedżerów budowanych w oparciu o modele efektywności biznesowej. Współautorka eksperckiego
podręcznika HRM.

eCamp to intensywne 2 tygodnie inspirujących szkoleń.

Łączymy się na żywo 01, 07, 09 oraz 13 października o godzinie 20:00 

Szczegółowy opis przebiegu Ecamp 3 znajdziecie w linku:

https://csipz.pl/ecamp3/

Nie może Was z Nami zabraknąć!