Przed Tobą cykl 4 szkoleń na żywo, prowadzonych przez zaangażowanych trenerów praktyków. Tematy szkoleń zostały opracowane na podstawie badania potrzeb doradców kariery, którzy uczestniczyli w poprzednich edycjach eCampu oraz wśród osób, które pragną pierwszy raz dołączyć do grona zadowolonych absolwentów.

Odbiorcami eCampu są zarówno początkujący doradcy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z szkolnym doradztwem zawodowym oraz doświadczeni specjaliści, którzy podążając za kompetencją przyszłości – chcą uczyć się i doskonalić przez całe życie. Warsztat każdego uczestnika eCampu zostanie wzbogacony o nową wiedzę i umiejętności z zakresu innowacyjnych pomysłów i narzędzi w doradztwie zawodowym, kompetencji kluczowych, planowania kariery w oparciu o talenty i predyspozycje zawodowe oraz skutecznych metod i narzędzi do pracy online.

Czwartą edycję eCampu poprowadzi czterech doświadczonych trenerów, którzy na co dzień prowadzą szkolenia, wspierają nauczycieli w pracy zdalnej oraz tworzą autorskie pomysły i scenariusze na wartościowe zajęcia z doradztwa zawodowego.

eCamp to intensywne 2 tygodnie inspirujących szkoleń. Łączymy się na żywo 08, 10, 12 VIP oraz 15 i 17 lutego o godzinie 19:00. Pomiędzy szkoleniami trwa integracja, wymiana doświadczeń, realizacja ćwiczeń oraz wsparcie merytoryczne – w zamkniętej grupie na Facebooku. Dodatkowo uczestnicy eCampu mają możliwość wziąć udział w nieoficjalnym spotkaniu, kończącym i podsumowującym cykl szkoleń online.

Tematy szkoleń na żywo:

1⃣ Innowacyjne metody i kreatywne pomysły w doradztwie zawodowym.
2⃣ Rozwijanie kompetencji kluczowych podczas zajęć z doradztwa zawodowego.
3⃣ Narzędzia i metody do pracy online dla Nauczyciela i Doradcy Zawodowego.
4⃣ Budowanie kariery w oparciu o talenty i predyspozycje zawodowe.
𝗩𝗜𝗣:
5⃣ Narzędzia pomocne w aktywizacji ucznia. Przykłady zastosowań w praktyce.
𝗔𝗙𝗧𝗘𝗥𝗖𝗔𝗠𝗣:
AfterCamp + Impreza urodzinowa twórczyni eCampu
eCamp 4 poprowadzą doświadczeni trenerzy:
1. Anna Płoska – Doradca Kariery, HRBP, Coach, Trener oraz Rekruter z doświadczeniem zdobytym w m.in. Agencjach Pracy. Nauczyciel akademicki w Wyższej Szkole Bankowej i w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu oraz Mentor na Uniwersytecie Wrocławskim oraz WSB. Twórca pomysłów i scenariuszy na wartościowe i interaktywne zajęcia z doradztwa zawodowego. Praktyk z pasją i zaangażowaniem do doradztwa zawodowego i procesów rekrutacyjnych – uczestniczka ponad 100 rozmów kwalifikacyjnych jako Kandydat – na potrzeby badawcze do pracy dyplomowej. Jako Rekruter przeprowadziła setki rozmów kwalifikacyjnych, łamiąc schematy standardowego spotkania o pracę. Z wykształcenia specjalista ds. HR i PR. Dzisiaj z pasją i wielkim zaangażowaniem szkolni doradców zawodowych, przekazując wiedzę dot. rynku pracy, procesów rekrutacyjnych, myślenia wizualnego, coachingu w pracy doradcy i szeroko pojętej branży HR.
2. Angelika Perdek-Chabinowska – Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, Doradca zawodowy, Pedagog szkolny oraz Trener oświaty. Zajmuje się szkoleniami stacjonarnymi i webinariami dla kadry pedagogicznej.  Od lat prowadzi kursy na kierowników i wychowawców wycieczek, szkolenia z umiejętności miękkich, technik uczenia, autoprezentacji, nowoczesnych metod nauczania, rozwijania kompetencji kluczowych, czy zabaw i gier wprowadzających w świat dziecięcego kodowania dla nauczycieli. Jest trenerem metod efektywnego uczenia się.
3. Małgorzata Złocińska –  Trener, zastępca dyrektora szkoły podstawowej, Nauczyciel języków obcych, Szkoleniowiec. Zwolenniczka nowych technologii w nauczaniu. Pedagog specjalny, egzaminator z języka niemieckiego na poziomie maturalnym i szkoły podstawowej. Od 15 lat z pasją i zaangażowaniem tworzy kreatywne lekcje. Autorka bloga www.nienudnalekcja.blogspot.com oraz innowacji pedagogicznej „English binds people together”.
4. Michał Makowski – Trener, Konsultant i Coach zarażający entuzjazmem i chęcią do działania, pobudza do myślenia, inspiruje do rozwoju i samodzielnych poszukiwań, pomaga lubić ludzi i lepiej żyć. Specjalizuje się w szkoleniach kompetencji miękkich z zakresu oceny pracowniczej, rozmowy oceniającej, rozmowy rekrutacyjnej, sprzedaży, negocjacji, komunikacji, asertywności, organizacji czasu pracy, zarządzania zespołem. Posiada bogate doświadczenia w zarządzaniu komunikacją pionową (z podległymi sobie działami), jak i poziomą w ramach współpracy zespołów projektowych w systemach korporacyjnych. Pomaga pracować z sensem, w oparciu o własne predyspozycje.

eCamp 4 Doradcy Zawodowego to nie tylko wspaniała okazja, by wzbogacić swoją wiedzę, ale także nabyć nowe praktyczne umiejętności w swojej pracy.

Jakie jeszcze korzyści czekają na Ciebie, dzięki udziałowi w eCampie:

  • Udział w 4 szkoleniach NA ŻYWO
  • NIEOGRANICZONY dostęp do nagranych szkoleń

  • Drukowany Certyfikat wysłany listem poleconym

  • Bieżące wsparcie techniczne

  • Dostęp do Tajnej e-learningowej grupy na Facebooku

  • Dodatkowe szkolenie NA ŻYWO dla uczestników VIP

  • Materiały szkoleniowe PDF

  • Udział w AFTERCampie

UWAGA! W dniu 21.01.2021 Centrum Szkoleń i Promocji Zatrudnienia otrzymało Akredytację Kuratorium Oświaty, wobec tego uczestnicy mogą ubiegać się o finansowanie udziału ze środków szkoły, w której pracują! A do pięknego certyfikatu otrzymają również:

  • Imienne zaświadczenie na wzorze MEN

eCamp 4 startuje 8 lutego 2020 r. o godz. 19.00 

Cały program eCamp 4 dostępny jest na stronie:

https://csipz.pl/ecamp4/ 

Do zobaczenia wkrótce!